NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Kongres

3 Kongres Zdrowie Polaków już za nami

25-26 października odbył się 3 Kongres Zdrowie Polaków. Wzięło w nim udział ponad 800 ekspertów różnych dziedzin, którzy wygłosili 46 wykłądów. Obrady odbywały się równolegle na sześciu kanałach.

– Za nami dwa dni obrad, debat, paneli, wystąpień i wykładów ekspertów z wielu dziedzin medycyny, gospodarki, ekonomii czy świata mediów. To Sukces tego Kongresu, wielkie zaangażowanie prelegentów i zainteresowanie uczestników, zachęcił nas do stworzenia portalu medycznego www.zdrowie-polakow.pl. To platforma służąca do prezentacji osiągnięć polskiej medycyny i wymiany informacji, przeznaczona zarówno dla medyków, jak i pacjentów. Jesteśmy przekonani, że takie spotkania online w jednym miejscu w tak szerokim kręgu będą unikalną szansą prowadzenia dyskusji o obecnym stanie systemu ochrony zdrowia oraz poszukiwania dobrych rozwiązań – mówi prof. Henryk Skarżyńśki – inicjator, organizator i gospodarz Kongresu.

Kongres w liczbach:

liczba ekspertów: ponad 800

liczba paneli: 55

liczba debat plenarnych: 8

liczba wykładów: 46

liczba sympozjów: 12 satelitarnych

Ilość godzin: po 9 godzin każdego dnia na 6 kanałach, czyli 108 godzin

Kongres się zakończył, ale materiały wciąż są dla Państwa dostępne – wszystkich zaintersowanych zapraszamy na kanał na Youtube

Powiązane artykuły
Kongres

Telemedycyna – czy tylko nowe narzędzie, czy zmiana paradygmatów?

pod patronatem Komisji Telemedycyny Komitetu Nauk Klinicznych Polskiej Akademii Nauk oraz Komisji Informatyki i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego Moderatorzy: prof. Grzegorz Opolski,…
Kongres

Aplikacje mobilne w medycynie

Od ponad dekady aplikacje mobilne rewolucjonizują świat oraz w znaczący sposób wpływają na otaczającą rzeczywistość. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, jakie oferują, są…
Kongres

Profilaktyka w chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa

Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa dotyczy do 100 proc. populacji, oczywiście z różnym tempem i nasileniem rozwoju zmian, jednak proces zwyrodnieniowy jest postępujący i…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *