NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Co? Gdzie? Kiedy?

Kontynuacja rozmów z rezydentami już na początku lutego

W czwartek, 1 lutego, odbędzie się kolejne spotkanie ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego z przedstawicielami lekarzy z Porozumienia Rezydentów OZZL.

– Termin został ustalony wspólnie – podkreśla minister zdrowia – Nasze ostatnie prawie 5 godzinne spotkanie stanowiło początek realnego dialogu, który zamierzam kontynuować. Obie strony traktują się poważnie, rozmawiamy o konkretach. Oczywiście taka rozmowa jest bardziej wymagająca, bo obie strony muszą być należycie przygotowane, dlatego daliśmy sobie więcej czasu.

Ponadto minister zdrowia przypomina, że sytuacja w szpitalach jest na bieżąco monitorowana – Codziennie dostaję raport o sytuacji, pozostajemy w stałym kontakcie z Narodowym Funduszem Zdrowia, wojewodami i dyrektorami szpitali. Zapewnienie bezpieczeństwa pacjentów jest dla mnie priorytetem.

Powiązane artykuły
Co? Gdzie? Kiedy?Żyj zdrowo

W Polsce jest nowe miejsce apiterapii!

W niedzielę 21 czerwca 2026 roku w Kajetanach odbędzie się otwarcie Krainy Miodu APILAND – Centrum Natury, Zdrowia i Apiterapii. To miejsce,…
Co? Gdzie? Kiedy?

Kardiologia przyszłości – przyszłość kardiologii

Ponad 20 ekspertów, sześć sesji merytorycznych i jeden wniosek: technologia, o której jeszcze niedawno mówiliśmy jako o przyszłości, działa już dziś w…
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

14-15 czerwca: Kongres Nauka dla Społeczeństwa

To wyjątkowe wydarzenie rozpoczyna się już w piątek 12 czerwca 2026 r. sesją plakatową usytułowaną przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 w Warszawie oraz przed gmachem Starej Biblioteki UW….
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter