NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Debata pt. „Pilotażowy Program Przeglądów Lekowych”

19 July 2022

14:00

Organizatorzy mają zaszczyt zaprosić na debatę, prezentującą pierwsze wyniki Pilotażowego Programu Przeglądów Lekowych, realizowanego według Rozporządzenia Ministra Zdrowia. Spotkanie odbędzie się w Centrum Prasowym PAP w dniu 19 lipca 2022 roku o godzinie 14. 00.

Tematem przewodnim debaty będzie Pilotażowy Program Przeglądów Lekowych, a do udziału w niej zaproszeni zostali m.in. minister zdrowia Adam Niedzielski, rzecznik praw pacjenta Bartłomiej Łukasz Chmielowiec oraz koordynator Pilotażu dr hab. Agnieszka Neumann-Podczaska. Debatę poprowadzi Iwona Schymalla. 

Będzie to bardzo ważne spotkanie – zaprezentowane zostaną pierwsze wyniki Pilotażu, a uczestnicy debaty odpowiedzą na nurtujące środowisko pytania, dotyczące wdrażania przeglądu lekowego i nowej roli farmaceutów w systemie opieki zdrowotnej w Polsce.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału poprzez formularz
rejestracyjny: https://us06web.zoom.us/webinar/register/WN_Saw0BgacR86rNvDfgg7hgA 

ZADAWANIE PYTAŃ PODCZAS KONFERENCJI ONLINE ZA POMOCĄ PLATFORMY ZOOM (SESJA Q&A).

Transmisja na żywo na stronach: https://pap-mediaroom.pl oraz  https://zdrowie.pap.pl/ , https://pl-pl.facebook.com/PAPMediaRoom/

UWAGA: Moderator wydarzenia – Centrum Prasowe PAP – prosi uczestników o możliwie jak najwcześniejszą rejestrację. Po rejestracji każdy uczestnik otrzyma zindywidualizowany link, poprzez który będzie możliwość dołączenia do wydarzenia. Do zarejestrowanych uczestników przesłane zostaną maile przypominające o wydarzeniu na 24 godziny, a następnie na 1 godzinę przed rozpoczęciem spotkania.

AKREDYTACJA

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu stacjonarnie jest uzyskanie akredytacji pod adresem: anp@ump.edu.pl

Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *