NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

AktualnościInnowacje

Giełda pomysłów dla czystego powietrza

Opracowałeś nowe rozwiązania związane z ograniczeniem emisyjności, nowatorskie projekt do komunikacji ze społecznością lub masz pomysł jak zwiększyć efektywność energetyczną w regionie? Weź udział w konkursie Giełda Pomysłów – ARP Innovation Pitch. Zgłoszenia można wysyłać do 19 grudnia br.

– Chcemy zainteresować twórców innowacji i innowatorskich rozwiązań tematem walki z niską emisją. Zależy nam na tym, aby uczestnikami tego konkursu były przedsiębiorstwa i instytucje, które mają pomysły, jak monitorować, budować energooszczędne budynki, czy jak ograniczyć niską emisję. Liczymy na szeroki udział i wiele pomysłów – mówi dyrektor departamentu gospodarki odpadami, emisji i pozwoleń zintegrowanych Marcin Podgórski.

Konkurs organizowany jest we współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu S.A. i adresowany jest do wszystkich, którzy chcieliby opracować rozwiązania związane z ograniczeniem emisyjności szczególnie w sektorze komunalno-bytowym, ale także tych, którzy mają nowatorskie pomysły na narzędzia do komunikacji ze społecznością.

W ramach konkursu Giełda Pomysłów – ARP Innovation Pitch poszukiwane są rozwiązania z obszaru efektywności OZE, termomodernizacji, technik grzewczych, technik ograniczających emisję zanieczyszczeń pochodzących ze spalania paliw stałych w indywidualnych instalacjach grzewczych, technik organizacyjnych, technologii informatycznych oceny źródeł niskiej emisji czy innowacyjnych projektów z obszaru komunikacji społecznej.

Każdy projekt ma szansę przyczynić się do poprawy jakości powietrza w naszym regionie. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu dostępne są pod adresem:

https://ptt.arp.pl/gielda-pomyslow

Powiązane artykuły
PACJENTAktualnościLEKARZWszechstronny lekarz

Aparaty słuchowe mogą opóźniać wystąpienie i postęp demencji

To, czy ubytek słuchu jest związany z demencją incydentalną wśród osób używających i nieużywających aparatów słuchowych, sprawdzili duńscy naukowcy z Head &…
LEKARZAktualnościPACJENTSystem

Co dalej z Krajową Siecią Onkologiczną?

We wtorek 20 lutego sejmowa Komisja Zdrowia pozytywnie zaopiniowała rządowy projekt nowelizacji ustawy o Krajowej Sieci Onkologicznej (KSO). – Żeby spełnić oczekiwanie…
LEKARZInnowacje

Księżycowy układ odpornościowy

Jest niezwykle silny. Szybko gromadzi zespoły komórek, aby eliminować zagrożenia wewnątrz organizmu. Czasami trafia niestety w niewłaściwy cel. Choroby autoimmunologiczne, takie jak…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter