NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

AktualnościCo? Gdzie? Kiedy?

III Letnia Szkoła Medycyny Personalizowanej

W dniach od 19 do 22 czerwca 2018 roku w Warszawie odbędzie się III Letnia Szkoła Medycyny Personalizowanej New Horizons in Personalized Medicine.

Organizatorami wydarzenia są Polska Koalicja Medycyny Personalizowanej – Stowarzyszenie, Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie i European Alliance for Personalized Medicine

Tradycję Letniej Szkoły zapoczątkowała Europejska Koalicja Medycyny Personalizowanej. Konferencje TEACH (Training and Education for Advanced Clinicians and HCPs) organizowane są co roku w innym kraju, w tym roku Polsce przypadł zaszczyt organizacji spotkania młodych lekarzy.

Głównym celem Letniej Szkoły Medycyny Personalizowanej jest przekazanie wiedzy o najnowszych doniesieniach i odkryciach z zakresu medycyny personalizowanej, które w przyszłości pozwolą na lepsze rozumienie pacjentów i dobór optymalnych terapii.

Podczas 4 dni trwania Szkoły jej uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach prowadzonych przez najwyższej klasy specjalistów z Polski i Europy z zakresu m.in.: radiologii, onkologii, hematoonkologii, biologii molekularnej i diagnostyki molekularnej. Udział w Szkole jest bezpłatny – organizatorzy pokrywają opłatę rejestracyjną, a dla osób spoza Warszawy gwarantują nocleg. Uczestnicy otrzymają punkty edukacyjne.

Językiem wykładowym będzie język angielski. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 czerwca 2018 roku, a liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat przedsięwzięcia, jego program oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie internetowej.

Powiązane artykuły
KongresAktualnościCo? Gdzie? Kiedy?

Rozpoczął się COP28 - światowy szczyt klimatyczny w Dubaju

Według Copernicus Climate Change Service rok 2023 był najcieplejszym rokiem od 125 tysięcy lat. 30 listopada 2023 prezydencję COP oficjalnie przeszła w…
LEKARZCo? Gdzie? Kiedy?

Ucho 2023: Problemy Otorynolaryngologii Dziecięcej

Od niedzieli 19 listopada w Kajetanach pod Warszawą trwa XLVI Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa UCHO2023 – Problemy Otorynolaryngologii Dziecięcej w codziennej praktyce. „Co…
LEKARZCo? Gdzie? Kiedy?

Złoty Skalpel 2023: nagrodzono najlepszych!

Serce rośnie, kiedy widzi się, jak polscy innowatorzy zmieniają oblicze medycyny. Ich odkrycia i praca to ogromna szansa i nadzieja na skuteczniejsze…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter