NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Aktualności

Medyczne Oscary 2018

Władze Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu po raz kolejny wręczyły pracowników administracji Medyczne Oscary 2018. Poza pracownikami i zespołem roku, po raz pierwszy w historii, przyznano także Oscara za całokształt twórczości.

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: WestWorld
za precyzyjne i skrupulatne rozliczanie finansów English Division, dzięki czemu nie grożą nam sceny rodem z dzikiego zachodu. I jeszcze za wrodzony wdzięk i delikatność towarzyszący rozmowom o naprawdę dużych pieniądzach.
Patrycja Markiewicz

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Ślepnąc od świateł
za to, że przez tyle lat przebywania w otoczeniu najjaśniejszych z gwiazd w rektoracie wciąż dostrzega drobnostki, dzięki którym nam wszystkim żyje się piękniej.
Wiesława Pawłowska

 

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Odlot
Za to, że dzięki swojej nieziemskiej wiedzy o sprzęcie, pozwala nam na najlepszych maszynach odlecieć w kosmos informatycznych możliwości.
Bartosz Bielak

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Driver
za to, że policjanci drogówki omijają go z daleka, rysy nie imają się zderzaków i karoserii służbowych aut, a on ślepy i głuchy na toczące się w jego otoczeniu najważniejsze z rozmów z wytrwałością i spokojem przewozi najważniejsze głowy naszej uczelni.
Robert Błaszczyk

 

Medyczny Oskar 2018 w kategorii: Fantastyczne zwierzęta i jak je odnaleźć
Za niezwykłą, chwilami wręcz magiczną umiejętność sprostania każdemu zamówieniu. Ani czas, ani pieniądze, ani fantazja zamawiającego nie są w stanie powstrzymać go przed realizacją zadania.
Janusz Olszewski

Medyczny Oscar 2018  dla zespołu roku w kategorii „Latający cyrk Monty Pythona”
Za umiejętność unoszenia się na skrzydłach pomiędzy szatnią, portiernią i obsługiwanymi salami i jeszcze za angielski humor,  nie tylko w stosunku do angielskich dżentelmenów.
Zespół portierni w CNIM
Zofia Niemczak
Tomasz Gawron
Ewelina Humięcka
Marek Jędrzejowski
Janusz Król
Paweł Kwietniewski
Jakub Łaba
Jerzy Pankowski
Olaf Płachta Olaf
Kazimierz Pukajło


Medyczny Oscar za całokształt twórczości w kategorii Królowa

Z królową się nie dyskutuje, królowej się słucha i docenia mądrość, wiedzę i znajomość królestwa, dzięki którym za siedmioma górami i siedmioma lasami udało się utrzymywać porządek.
Krystyna Dziedziul

Powiązane artykuły
Aktualności

O HIV na Pol’And’Rock Festival

Podczas festiwalu Pol’And’Rock, który w tym roku odbędzie się na lotnisku Czaplinek – Broczyno w województwie zachodniopomorskim, edukatorzy Towarzystwa Rozwoju Rodziny – oddział…
Aktualności

Szpital zza kulis, czyli nieznane zawody szpitalne

Praca w szpitalu nie kończy się na zawodzie lekarza, położnej czy pielęgniarki. W placówkach medycznych zatrudnionych jest wiele „niewidzialnych” osób, bez których…
Aktualności

MZ znosi limity na refundację wyrobów stomijnych

MZ opublikowało projekt rozporządzenia, która diametralnie zmienia formę refundacji wyrobów stomijnych wydawanych na zlecenie, która dla stomików jest bardzo niekorzystna. W Polsce…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter