NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Co? Gdzie? Kiedy?

Minister Zdrowia dziękuje wolontariuszom WOŚP

Łukasz Szumowski napisał na Twitterze, że dziękuje wolontariuszom, którzy kwestowali  pomimo zimna, na rzecz najmłodszych pacjentów.

zdj.youtube

Biorąc pod uwagę dotychczasowe oceny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przez polityków PiS, to dość zaskakujący wpis. Większość z nich jeśli nie krytykuje wprost, to wypowiada się asekurancko apelując o zbiórki do wyborców lub ogólnie chwaląc akcje wolontariackie.

Dla wielu więc taki wpis nowego ministra zdrowia może być zaskoczeniem, choć pojawiły się i takie głosy, że Szumowski odgrywa tylko rolę „dobrego policjanta”.

 

Powiązane artykuły
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

9 czerwca 2.KNDS: Polska Szkoła Otochirurgii

Już wkrótce w ramach 2. Kongresu Nauka dla Społeczeństwa o Polskiej Szkole Otochirurgii będą rozmawiać wybitni eksperci. Spotkanie odbędzie się w niedzielę,…
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

9 czerwca 2.KNDS: Niezbadane granice neuroplastyczności mózgu

Już wkrótce w ramach 2. Kongresu Nauka dla Społeczeństwa temat ten będzie dyskutowany podczas debaty zorganizowanej przez Naukowe Centrum Obrazowania Biomedycznego (IFPS)….
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

10 czerwca 2.KNDS: Czy przyszłość gatunku ludzkiego tkwi w genetyce?

To będzie niezwykła naukowa uczta! Już wkrótce podczas 2. Kongresu „Nauka dla Społeczeństwa”, w poniedziałek 10 czerwca 2024 o godz. 10:00, goście…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter