NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

Osobowości i Sukcesy Roku 2023

W poniedziałek 24 kwietnia w Warszawie odbyła się uroczysta gala „Osobowości i Sukcesy”. Wśród głównych nagrodzonych znalazł się prof. Henryk Skarżyński, dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu oraz Światowego Centrum Słuchu w Kajetanach.

Gala Osobowości i Sukcesy różni się od innych tym, że nagradzamy wybitne osoby z bardzo różnych środowisk. Każdy jest osobowością w swojej dziedzinie, a różnorodność daje mam niespotykany koloryt – mówił Mariusz Pujszo, pomysłodawca i organizator gali. Te gale integrują ludzi, którzy mogą się spotkać, porozmawiać, zaprzyjaźnić lub robić wspólnie biznesy. Staramy się być apolityczni, zostawiamy uprzedzenie na zewnątrz, wszyscy spotykamy się z otwartym sercem i otwartą głową – dodał.

Osobowości i Sukcesy Roku 2023, fot. Kurnikowski/AKPA

To niezwykle cenna nagroda. Prof. Henryk Skarżyński znalazł się wśród osób, które otrzymały statuetkę specjalną i tytuł Wybitna Osobowości Roku, m.in. obok takich postaci jak Lech Wałęsa, prof. Mirosław Ząbek, prof. Michał Kleiber, Jerzy Makura, Robert Korzeniowski, Sobiesław Zasada, Beata Drzazga i Szymon Marciniak.

Lech Wałęsa, Robert Korzeniowski, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Jestem zwolennikiem tego, aby nagradzać tych, którzy osiągają sukcesy. Równie ważne są sukcesy lokalne, regionalne, krajowe, jak i te międzynarodowe czy globalne. To one dają człowiekowi siłę do pokonywania kolejnych barier – powiedział prof. Henryk Skarżyński.

Na gali pojawili się jak zawsze artyści, biznesmeni, sportowcy, politycy. Podczas oficjalnej części wręczono statuetki: Sukces Roku 2023 oraz Osobowość Roku 2023.

„Osobowości i Sukcesy Roku” już od czternastu lat stanowią ważne i prestiżowe wydarzenie w świecie polskiego biznesu.

Foto: Jacek Kurnikowski/AKPA/BEZPŁATNE MATERIAŁY PRASOWE

Powiązane artykuły
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

Zapraszamy na 4. konferencję z cyklu „Nauka dla Społeczeństwa”

25 maja o godz. 18.00 odbyła się 4. konferencja z cyklu „Nauka dla Społeczeństwa”.Tym razem specjaliści ze Światowego Centrum Słuchu przedstawili, jak…
PACJENTAktualności

Sztuczna inteligencja a język migowy

Naukowcy z Barcelona Supercomputing Center – Centro Nacional de Supercomputación (BSC-CNS) i Universitat Politècnica de Catalunya (UPC) opracowali narzędzie do tworzenia automatycznych…
AktualnościWszechstronny lekarz

Zapraszamy na Kongres „Nauka dla Społeczeństwa”

– Informacja prasowa Serdecznie zapraszamy wszystkich entuzjastów nauki i lokalne społeczności na trzydniowy Kongres „Nauka dla Społeczeństwa”, który odbędzie się w dniach…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *