NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Co? Gdzie? Kiedy?

Startują największe w tej części Europy targi branży medycznej.

Rozpoczynają się (15-17.03) Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED Organizowane w cyklu dwuletnim targi  promują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne na ryku medycznym.

Podczas tegorocznej edycji zapoznać się można z ofertą producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także sprzętu laboratoryjnego i rehabilitacyjnego. Prezentowane przez nich produkty i usługi są źródłem postępu i owocem współczesnej myśli technologicznej stosowanej w medycynie.

Tegoroczna ekspozycja targów SALMED zajmie trzy pawilony wystawiennicze i zgromadzi ponad 200 firm z 13 państw (Polska, Chiny, Węgry, Szwajcaria, Niemcy, Austria, Czechy, Litwa, Wielka Brytania, ponadto firmy reprezentowane: Brazylia, Tajwan, Korea Pd i Włochy), które na targach SALMED zaprezentują szeroką ofertę produktów i usług, w tym blisko 100 produktowych nowości i rozwiązań, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowane szerokiej publiczności. Zostaną one oznaczone na stoiskach wystawców specjalnym znaczkiem „Nowość”.

 

Najlepsze rozwiązania

Targi SALMED dają możliwość zapoznania się z najnowszymi zdobyczami medycyny, nie zabraknie aparatury i instrumentów medycznych. Ekspozycję targową uzupełni wystawa sprzętu wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych. Prezentowany będzie także sprzęt laboratoryjny. Ponadto zwiedzający będą mogli zapoznać się najnowszymi programami, systemami zarządzania IT, bez których nie może już istnieć żadna placówka medyczna. Ofertę targową dopełni sprzęt rehabilitacyjny, fizjoterapeutyczny, stosowany w medycynie ratunkowej i ratownictwie medycznym.

Edukacyjna misja targów

O sile targów SALMED stanowi celebrowana od lat idea spotkań i wymiany doświadczeń. Merytoryczną ich wykładnią są liczne wydarzenia specjalne w formie seminariów, warsztatów i konferencji organizowanych przez branżowe instytucje i redakcje, z którymi współtworzymy program wydarzeń. Dzięki nim wizyta na targach to spory zastrzyk wiedzy. Kompleksowość zagadnień sprawia, że zdobyta podczas targów SALMED wiedza będzie mogła być wykorzystana w praktyce. Część merytoryczną podzielono na następujące bloki tematyczne: SALMED Zarządzanie, SALMED Medycyna Ratunkowa, SALMED IT, SALMED Pielęgniarstwo, SALMED Laboratorium, SALMED Rehabilitacja, SALMED Regulacje prawne oraz SALMED Innowacje wyrobów medycznych.

 

Więcej informacji
na www.salmed.pl

 

Powiązane artykuły
KongresAktualnościCo? Gdzie? Kiedy?

Rozpoczął się COP28 - światowy szczyt klimatyczny w Dubaju

Według Copernicus Climate Change Service rok 2023 był najcieplejszym rokiem od 125 tysięcy lat. 30 listopada 2023 prezydencję COP oficjalnie przeszła w…
LEKARZCo? Gdzie? Kiedy?

Ucho 2023: Problemy Otorynolaryngologii Dziecięcej

Od niedzieli 19 listopada w Kajetanach pod Warszawą trwa XLVI Krajowa Konferencja Naukowo-Szkoleniowa UCHO2023 – Problemy Otorynolaryngologii Dziecięcej w codziennej praktyce. „Co…
LEKARZCo? Gdzie? Kiedy?

Złoty Skalpel 2023: nagrodzono najlepszych!

Serce rośnie, kiedy widzi się, jak polscy innowatorzy zmieniają oblicze medycyny. Ich odkrycia i praca to ogromna szansa i nadzieja na skuteczniejsze…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter