NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

AktualnościCo? Gdzie? Kiedy?

Wsparcie ratownictwa medycznego ze środków europejskich

Kutnowski Szpital Samorządowy otrzyma środki na wsparcie szpitalnego oddziału ratunkowego. Całkowita wartość projektu wynosi 5,9 mln zł, z czego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego to 5 mln zł.

Dofinansowanie pokryje koszty przebudowy i remontu pomieszczeń Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, zakupu wyposażenia i sprzętu medycznego, remontu podjazdu dla karetek z wiatą oraz budowy drogi dojazdowej z SOR do lądowiska.

Projekt będzie realizowany od 1 marca 2018 r. do 31 listopada 2018 r.

Łącznie zostanie dofinansowanych 141 projektów dotyczących modernizacji istniejących SOR (w samym województwie łódzkim będzie ich 12).

 

Powiązane artykuły
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

9 czerwca 2.KNDS: Polska Szkoła Otochirurgii

Już wkrótce w ramach 2. Kongresu Nauka dla Społeczeństwa o Polskiej Szkole Otochirurgii będą rozmawiać wybitni eksperci. Spotkanie odbędzie się w niedzielę,…
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

9 czerwca 2.KNDS: Niezbadane granice neuroplastyczności mózgu

Już wkrótce w ramach 2. Kongresu Nauka dla Społeczeństwa temat ten będzie dyskutowany podczas debaty zorganizowanej przez Naukowe Centrum Obrazowania Biomedycznego (IFPS)….
Co? Gdzie? Kiedy?Aktualności

10 czerwca 2.KNDS: Czy przyszłość gatunku ludzkiego tkwi w genetyce?

To będzie niezwykła naukowa uczta! Już wkrótce podczas 2. Kongresu „Nauka dla Społeczeństwa”, w poniedziałek 10 czerwca 2024 o godz. 10:00, goście…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter