NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

AktualnościCo? Gdzie? Kiedy?

Zawalcz o biznesplan dla swojej apteki

Rusza konkurs dla właścicieli i kierowników aptek niezależnych, pod hasłem „Apteczne (R)ewolucje”. Do wygrania jest indywidualny biznesplan, wprowadzający w placówce zmiany na lepsze.

Celem konkursu jest zachęcenie farmaceutów do wprowadzenia zmian w swoich aptekach. Dzięki temu placówki zyskają nową jakość i będą mogły spełniać oczekiwania pacjentów oraz utrzymywać się na konkurencyjnym rynku. Do wygrania będzie indywidualny biznesplan, szyty na miarę dla każdej z trzech finałowych aptek.

„Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich właścicieli i kierowników aptek niezrzeszonych w sieciach, abyśmy wspólnie zmieniali nasze apteki na lepsze, tworzyli miejsca przyjazne pacjentom, gdzie to właśnie pacjent i jego potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu – tłumaczy mgr farm. Anna Kobylińska, ekspert programu „Apteczne (R)ewolucje”.
W ramach nagrody eksperci programu „Apteczne (R)ewolucje” przyjadą do zwycięskich placówek, zwiedzą ich okolice, następnie zidentyfikują grupy docelowe i poznają problemy, z którymi mają do czynienia właściciele aptek. Na tej podstawie powstaną indywidualne plany działania, stworzone specjalnie dla każdej z nich.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy wejść na stronę http://aptecznerewolucje.pl/dolacz-do-rewolucji/ i zarejestrować się na platformie. Następnie opisać, z jakimi problemami boryka się dana apteka i jakie zmiany właściciel chciałby w niej wprowadzić. Jury wyłoni trzy najbardziej uzasadnione i najciekawsze zgłoszenia. Konkurs dla farmaceutów jest realizowany w ramach programu „Apteczne (R)ewolucje”.

Jest to projekt edukacyjny, skierowany do właścicieli i kierowników aptek indywidualnych, którego koncepcja koncentruje się przede wszystkim na potrzebach pacjentów. Program wspierają eksperci, specjalizujący się m.in. w takich dziedzinach jak: komunikacja medyczna, opieka farmaceutyczna w praktyce oraz prawo farmaceutyczne.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 15 września 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem:
https://youtu.be/bPDAhHLc8iA

Powiązane artykuły
LEKARZAktualnościInnowacje

OR51E2: tajemnice zapachu

Amerykańscy naukowcy zmapowali precyzyjną trójwymiarową strukturę ludzkiego receptora węchowego, robiąc krok naprzód w zrozumieniu najbardziej zagadkowego ze zmysłów. Badanie, którego wyniki opublikowano…
PACJENTAktualności

Funkcjonowanie osób niesłyszących i niedosłyszących, użytkowników implantów słuchowych - 1. Konferencja "Nauka dla społeczeństwa"

Zapraszamy na pierwszą w tym roku konferencję z cyklu „Nauka dla społeczeństwa”. Link do transmisji z konferencji:https://www.youtube.com/live/xA1vt76sfc0?feature=sharePlaylista ze wszystkimi konferencjami:https://youtube.com/playlist?list=PL4cRiELOM5pNAkCrvK3InH13ycr8qr6Ac Podczas konferencji eksperci z różnych…
AktualnościLEKARZWszechstronny lekarz

Prof. H. Skarżyński: ciągle szukam nowych wyzwań, by sprawdzić się w kolejnej roli

„Miniony rok był dla mnie zarówno bardzo pracowity, jak i obfitujący w przeróżne wydarzenia, w których działalności: naukowa, kliniczna, organizacyjna, edukacyjna i…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter