NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

AktualnościCo? Gdzie? Kiedy?

Zawalcz o biznesplan dla swojej apteki

Rusza konkurs dla właścicieli i kierowników aptek niezależnych, pod hasłem „Apteczne (R)ewolucje”. Do wygrania jest indywidualny biznesplan, wprowadzający w placówce zmiany na lepsze.

Celem konkursu jest zachęcenie farmaceutów do wprowadzenia zmian w swoich aptekach. Dzięki temu placówki zyskają nową jakość i będą mogły spełniać oczekiwania pacjentów oraz utrzymywać się na konkurencyjnym rynku. Do wygrania będzie indywidualny biznesplan, szyty na miarę dla każdej z trzech finałowych aptek.

„Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich właścicieli i kierowników aptek niezrzeszonych w sieciach, abyśmy wspólnie zmieniali nasze apteki na lepsze, tworzyli miejsca przyjazne pacjentom, gdzie to właśnie pacjent i jego potrzeby są stawiane na pierwszym miejscu – tłumaczy mgr farm. Anna Kobylińska, ekspert programu „Apteczne (R)ewolucje”.
W ramach nagrody eksperci programu „Apteczne (R)ewolucje” przyjadą do zwycięskich placówek, zwiedzą ich okolice, następnie zidentyfikują grupy docelowe i poznają problemy, z którymi mają do czynienia właściciele aptek. Na tej podstawie powstaną indywidualne plany działania, stworzone specjalnie dla każdej z nich.

Co zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?
Wystarczy wejść na stronę http://aptecznerewolucje.pl/dolacz-do-rewolucji/ i zarejestrować się na platformie. Następnie opisać, z jakimi problemami boryka się dana apteka i jakie zmiany właściciel chciałby w niej wprowadzić. Jury wyłoni trzy najbardziej uzasadnione i najciekawsze zgłoszenia. Konkurs dla farmaceutów jest realizowany w ramach programu „Apteczne (R)ewolucje”.

Jest to projekt edukacyjny, skierowany do właścicieli i kierowników aptek indywidualnych, którego koncepcja koncentruje się przede wszystkim na potrzebach pacjentów. Program wspierają eksperci, specjalizujący się m.in. w takich dziedzinach jak: komunikacja medyczna, opieka farmaceutyczna w praktyce oraz prawo farmaceutyczne.

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 15 września 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem:
https://youtu.be/bPDAhHLc8iA

Powiązane artykuły
Co? Gdzie? Kiedy?

Terapia krótkoterminowa dla pacjentów psychiatrycznych z podwójną diagnozą

U coraz większej liczby pacjentów psychiatrycznych chorobie psychicznej, jak choroba afektywna dwubiegunowa, depresja czy schizofrenia, towarzyszy uzależnienie. Mówi się wówczas o tzw….
Aktualności

Nawet jedna kropla krwi to sygnał alarmowy

Tak szybko, jak zasypujesz solą plamę na obrusie, gdy rozlejesz choć kroplę czerwonego wina, tak szybko zgłoś się do lekarza, gdy w…
Co? Gdzie? Kiedy?

Myj ręce, to ważne

Światowy Dzień Higieny Rąk jest obchodzony 5 maja. W tym roku skupiono się przede wszystkim na piątym punkcie Wielomodalnej Strategii WHO –…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter