NOWOŚĆ!Już dziś zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter! Zapisz się 

Co? Gdzie? Kiedy?Wszechstronny lekarz

„Nowości w leczeniu raka piersi – po SAN ANTONIO”.

15 stycznia w Warszawie odbędzie się konferencja  „Nowości w leczeniu raka piersi – po SAN ANTONIO”.

Podczas konferencji przedstawione zostaną najnowsze doniesienia dotyczące postępowania u chorych na nowotwory piersi, ze szczególnym uwzględnieniem doniesień z konferencji „San Antonio Breast Cancer Symposium 2017”.

Spotkanie kierowane jest do lekarzy onkologów oraz osób związanych zawodowo z tematyką onkologiczną.

Kiedy?
15 stycznia 2018 roku

Gdzie?
Warszawa
Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie
Centrum Edukacyjno-Konferencyjne im. Prof. Tadeusza Koszarowskiego
ul. Wilhelma Konrada Roentgena 5

Przewodniczący Komitetu Naukowego:
prof. dr hab. n. med. Maciej Krzakowski
prof. dr hab. n. med. Piotr Wysocki

Punkty edukacyjne:
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający przyznanie punktów edukacyjnych.

 

Powiązane artykuły
Co? Gdzie? Kiedy?Żyj zdrowo

W Polsce jest nowe miejsce apiterapii!

W niedzielę 21 czerwca 2026 roku w Kajetanach odbędzie się otwarcie Krainy Miodu APILAND – Centrum Natury, Zdrowia i Apiterapii. To miejsce,…
Co? Gdzie? Kiedy?

Kardiologia przyszłości – przyszłość kardiologii

Ponad 20 ekspertów, sześć sesji merytorycznych i jeden wniosek: technologia, o której jeszcze niedawno mówiliśmy jako o przyszłości, działa już dziś w…
Wszechstronny lekarzŻyj zdrowo

FIFA Word Cup 2026

Czy na mundialowych meczach granych w Meksyku, Los Angeles i Houston padnie mniej bramek? Jest takie prawdopodobieństwo, bo w smogu gra traci…
Zapisz się, aby otrzymywać nasz newsletter